Чергове оновлення Scorum представляє собою багато нових функцій, які спрямовані на поліпшення якості контенту та інтерфейсу.

Обов'язкова перевірка унікальності

Багато авторів платформи сумлінно шукають і відзначають плагіат-контент, щоб поліпшити розподіл нагород. Наша команда створила рішення, яке позбавить користувачів від проблеми плагіату, щоб кожен міг присвятити більше часу створенню власних публікацій. Ми впровадили цю функцію як бета-рішення, тому готові відповісти на ваші питання і вислухати ваші пропозиції.

Тепер після натискання «Опублікувати» система автоматично почне перевірку тексту на унікальність.

Винагороди за публікацію будуть зменшені відповідно до відсотка унікальності. Наприклад, якщо стаття унікальна на 60%, всі голоси за публікацію будуть спрацьовувати зі знижуючим коефіцієнтом 0,6. Статті, які є унікальними на 80-100%, вважаються повністю оригінальним контентом і отримають повну винагороду.

Всі користувачі платформи можуть бачити результати перевірки будь-якої статті у спливаючому вікні при натисканні на суму передбачуваної виплати.

Поліпшення системи прапорів

Прапори є одним з інструментів, за допомогою яких користувачі покращують платформу, тому ми продовжуємо роботу над їх оптимізацією. Тепер людина, що ставить прапор, може регулювати відсоток свого голосу і залишити повідомлення (за бажанням) для автора контенту. Це дозволяє кожному, включаючи автора, бачити причину, по якій публікація була позначена. Наша мета — дозволити авторам краще розуміти свої помилки і уникати їх в майбутньому.

Категорія Scorum на головній сторінці

Автори платформи створюють багато корисного контенту про Scorum, тому ми вирішили віддати йому окрему секцію на головній сторінці. Тепер ті, хто більше зацікавлений в статтях про Scorum, можуть швидко знайти пости для прочитання. Це також зробить користування платформою приємніше для читачів, що хочуть і очікують побачити контент, пов'язаний з спортом, адже тепер він відділений від публікацій з категорії Scorum.

Редагування і видалення коментарів

Багато читачів на Scorum віддають перевагу коментуванню публікацій, а не їх створенню. Для вашої зручності ми продовжуємо покращувати секцію коментарів, і тепер ви можете їх редагувати та видаляти. Редагування буде доступне до моменту виплати, а видалити коментар, як і в випадку з постом, можна буде тільки якщо ніхто ще не проголосував за нього та не відповів.

Зручний перехід між доменами

Зверніть увагу на лого Scorum в верхньому лівому кутку. Там, де ви раніше бачили напис «BETA», тепер можна помітити, на якій мовній версії сайту ви перебуваєте. Для швидкого переходу на інший домен клікніть по стрілочки з випадаючим меню і виберіть потрібну вам локалізацію.

Оновлення в профілі користувача

Тепер у профілі ви побачите вкладку «Виплати», де зможете відслідковувати, скільки SP отримали за кожен пост і кураторство (коментарі та голоси).

Інструменти для авторів

Ми додали кілька нових інструментів в редактор постів. Тепер ви можете використовувати роздільник тексту і спеціальний шрифт для ліда на самому початку посту. Цей шрифт можна застосувати (але тільки для першого абзацу), натиснувши маленьку "T" в меню форматування тексту. Крім того, після публікації система автоматично видалить зайві прогалини і параграфи для більш комфортного сприйняття матеріалу.