Я розумію що на думку більшості людей усім насрать, але якщо знайдеться хоч один читач, кому буде цікаво це читати, то, друже, "спешал фо ю!"

Я тут доволі недавно, але встиг поблукати по різним частинам СКОРУМУ, поцікавитись хто і чим живе, "пронюхав" політику партії, так би мовити, і до чого ж це мене привело?

Я споглядаю як наші креативні автори в надії отримати якусь віддачу від даної платформи створюють надто "креативні" статті типу Команда1 виграла Команду2 з рахунком 100:500 без жодної аналітики, без жодних цікавих коментарів і власної думки, без будь-якої інформаційної бази, яка дасть мені можливість зайти далі, ніж подивитись на обкладинку посту, де все сказано. Якщо ви вважаєте, що просто констатуючи факт і не роблячи жодних висновків чи не даючи коментарів ви збагачуєте своєю "творчістю"дану платформу, то я змушений вас розчарувати, навіть не "Вас", а просто вас. Ви нікчеми, котрі не можуть зацікавити людей читати контент що вами створений, ви будете писати ці однотипні статті, а потім дублювати їх на різні мови і вкидати в інші вкладки СКОРУМУ в надії що хоч там хтось поставить вам лайк і впаде на вас манна небесна. Хєр вам. Результати матчу усі побачать на власній сторінці якогось букмекера у вкладці "мої ставки", не напрягайте так тяжко свою п`яту точку, ще надірвете.

Мені взагалі подобається політика СКОРУМУ поділити всю платформу по регіонам, це дуже ясно дає можливість побачити на який регіон за якою ціною можна спрямовувати рекламу, і яка популярність платформи в різних регіонах. А ще краще це показує яке ком`юніті в конкретному регіоні, яка їхня активність і чисельність.

А ви не нийте, що ваш регіон мало фінансується, блоги отрумують малу підтримку і не має сенсу створювати контент рідною мовою, якщо можна в гугл перекладач вбити свій тупий текст, перевести його на англійську і сподіватись там отримати купу золота. Хочете отримувати нормальний дохід від даної платформи - створюйте унікальні та цікаві пости, покращуйте дану платформу якісним контентом, заради якого сюди будуть приходити люди, тоді й отримаєте свою нагороду, якщо за нею ви сюди прийшли.

І взагалі будь моя воля то я створив би систему "чмиріння" авторів які пишуть всяку фігню, отримав більше анлайків ніж лайків - не маєш права щось друкувати декілька днів, та й усе, почистили б трішки платформу.

Запам`ятайте - не читач формує автора, а автор творить читачів. Не будьте нудними ушльопками, будьте цікавими і креативними і все буде добре.

Ах, да. Ще мені капець як не подобається що в коментарях не можна добавляти фото, це вообще жесть, відчуваєш себе наче наче в кам`яному віці, намалювати за допомогою символів у коментарях якусь картинку - це як на стіні печери нашкрябати мамонта - в загальному хрєново.

Гуся вам на удачу

А якщо ви не одні з тих про кого я писав, то можете це не читати, а вибачте...уже пізно...