В рамках 6-го туру Серії А не кращим чином почав сезон міланський Інтер приймав Фіорентину, яка стартувала в новому чемпіонаті досить потужно. У дебюті поєдинку господарі не поспішали форсувати події на полі, віддавши м'яч супернику, підопічні Стефано Пьолі були не проти такої можливості і ледь не забили швидкий гол, але ворота "нерадзуррі" врятувала штанга після удару Міральяс з-за меж штрафного майданчика. Згодом Інтер перехопив ініціативу і окупував чужу половину поля, змусивши суперника зосередитися на оборонних діях, найбільш активним у складі команди Спаллетті був Кандрева, але його старань було недостатньо для досягнення успіху.

Незважаючи на те, що флорентійці в другій половині першого тайму мало володіли м'ячем, саме вони найбільш реальну нагоду відкрити рахунок, але Симеона не зумів реалізувати вихід один на один після класного пасу у виконанні К'єза. У кінцівці першої 45-хвилинці Інтер знову пішов в активний наступ, небезпечних моментів не створював, але до відходу на перерву таки забив - Вітор Хього зіграв рукою у власному штрафному, Маццолені спершу не призначив пенальті, але потім після перегляду відеоповтору все-таки вказав на "точку", а Мауро Ікарді холоднокровно реалізував одинадцятиметровий, дозволивши своїй команді відправитися в роздягальню ведучи в рахунку - 1: 0.

Початок другої половини зустрічі пройшло під диктовку гостей, які мали намір забити швидкий гол і впоралися зі своїм завданням на "відмінно" не обійшлося і без частки везіння - на 53-й хвилині К'єза зважився на дальній удар по воротах, м'яч влучив у ногу Шкрініара і залетів в сітку - 1: 1. Після забитого гола підопічні Пьолі набули впевненості у власних силах і продовжили тиснути на чужі ворота, розраховуючи повести в рахунку, але Інтер зумів витримати натиск з боку суперника і відвів гру зі своєї половини поля.

У другій половині другої 45-хвилинки "змії" володіли перевагою, збираючись знову вийти вперед, і це їм таки вдалося - на 77-й хвилині підключився до атаки Д'Амброзіо взяв гру на себе, потім обігрався з Мауро Ікарді і відправив м'яч у ближній кут - 2: 1. Після цього господарі не заспокоїлися, відійшовши в оборону, а, навпаки, намагалися забити ще, але в звітному поєдинку "нерадзуррі" не було судилося забити втретє, як і не судилося флорентийцам забити другий, гості відчайдушно намагалися створити фінальний штурм біля воріт Хандановича, але так і не змогли серйозно потривожити словенця. Як підсумок, Інтер здобув складну перемогу в непростому матчі і зрівнявся з "фіалками" за набраними очками, піднявшись в зону єврокубків.