Ми запустили майданчик, щоб зробити спортивні медіа краще.

Scorum - не просто черговий сайт про спорт. Тут кожен уболівальник може стати частиною великої спільноти, яка­­­ заробляє на своїй любові до спорту. Це безпрецедентно.

Ми створюємо відкриту екосистему з рекламним майданчиком, де користувачі отримують дохід за свою активність. Всім вигідно, щоб Scorum ріс і ставав краще. Чим більше цінності проекту ви додаєте, тим більше ви заробляєте.

Якщо ви цікаво пишете про спорт, то на Scorum вас чекає численна і інтернаціональна аудиторія. Заводьте власний блог і радуйте інших своїми текстами, фото, аудіо чи відео. Чим більше голосів збере ваша публікація, тим більше грошей ви заробите.

Тут немає редакційної політики. Свобода. Децентралізація. Блокчейн.

Ніхто не обмежує вас в публікаціях, якщо ви дієте в рамках закону.

Майстер коментарів - гострих, аргументованих або іронічних - на Scorum може заробити щось більше, ніж звичайні «лайки» і «пальці вгору». Ми вважаємо, що писати класні коменти - мистецтво. За кожен цінний з них ви отримаєте винагороду. Звичайно, розмір виплати залежить від того, наскільки сильно і кому він сподобається.

Читачі мотивовані вибирати якісний контент, адже вони претендують на частину фінансів публікації, за яку проголосували. Якщо ваш талант - помічати класний текст серед звичайних, то ви можете його монетизувати.

У підсумку ми отримуємо замкнуту систему, де кожна людина, що приносить користь проекту, отримує винагороду. А ця користь конвертується в новий дохід майданчика, який розподіляється між користувачами. Всі у виграші.

Давайте розвиватися. Реєструйтеся - і полетіли.

Відповіді на виниклі питання знайдете в наших FAQ для авторів, «вайтпейпері» або Telegram чаті. Там же - подробиці про нашу економічну модель.

Це тільки початок блогової платформи Scorum. Ми продовжуємо працювати над поліпшенням функціоналу, дизайну, зручними інструментами і т.п. Вже скоро - оновлення, які вас порадують.

Олексій Бєлов, Scorum