Харків'яни у важкому матчі поступилися херсонському клубу

© dynamo.kharkiv.ua

27-го жовтня, в Харкові відбувся поєдинок 13-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги, в якому МХК «Динамо» зустрічалося з херсонським «Дніпром».

Перші хвилини поєдинку вийшли досить рівним, команди регулярно обмінювалися небезпечними атаками на ворота один одного. Однак, більш вдалими виявилися гості, які в середині двадцятихвилинки зуміли відкрити рахунок.

Другий період вийшов вкрай невдалим для «біло-синіх». «Дніпро» тричі вразив ворота, який відновився після травми Мамедова.

Заключну третину матчу харків'яни почали з гола. Микита Олійник зумів вразити ворота Олега Петрова. В середині періоду після неоднозначного епізоду херсонці відзначилися ще раз. Хвилиною пізніше Артем Кобиков потужним кидком скоротив відставання до трьох шайб. Ця шайба стала заключною в поєдинку. «Динамо» у важкому матчі поступилося херсонському «Дніпру».

МХК «Динамо» - ХК «Дніпро» - 2: 5 (0: 1, 0: 3, 2: 1)

Шайби: 0: 1 Янішевський (Золотухін), 11:14, 0: 2 Афанасьєв (Пугачов, Золотухін - більш.), 22:34 0: 3 Коляда (Янішевський), 26:18, 0: 4 Жвачкін, 29: 50, 1: 4 Олійник (Ромащенко, Жовнір), 43:26, 1: 5 Коляда (Бондаренко, Мацейко - більш. 5х3), 52:04, 2: 5 Кобиков (Матвієнко), 52:57.

МХК «Динамо»: Гурко (Рижов); Жовнір - Дегтярьов, Лісін - Матвієнко, Наливайко - Шматько, Бабчук; І. Гончаров - Ромащенко - Олійник, Кобиков - Максименко - Худяков, Сиротенко - Халін - Скребель, Колядинський - Праведний - Пойманов, Гайдамака.

ХК «Дніпро»: Петров (Сурканов); Білоусов - Декало, Афанасьєв - Матусевич, Пугачов - Будько, Сірченко - Шпак; Бондаренко - Коляда - Янішевський, Золотухін - Коляда - Жвачкін, Макаріцкій - Мацейко - Найдьонов, Тимченко - Брага - Болотін.

Нагадаємо, що в 14-му турі МХК «Динамо» належить битися в Харкові з «Крижаними Вовками»