Американській журнал "The Ring" оновив рейтинг кращих боксерів світу незалежно від вагової категорії. Вперше в історії цей список очолив український боксер - чемпіон світу в трьох вагових категоріях Василь Ломаченко. Досяг цієї вершини боксер дуже швидко - всього після 12 проведених поєдинків серед професіоналів.

Українець посунул з вершини лідируючої позиції казахстанського боксера Геннадія Головкіна, який минулої неділі в Лас-Вегасі, програв вперше в кар'єрі - мексиканцю Саулом Альваресом - і втратив титули чемпіона WBC, WBA (Super) і "The Ring". Головкін в оновленому рейтингу четвертий, а Альварес повернувся в ТОП-10 відразу на третє місце.

Ще один українець Олександр Усик опустився на одну сходинку - тепер він п'ятий. Відразу за Ломаченко - американець Теренс Кроуфорд. Обидва представляють одну компанію - "Top Rank".

У 2015 Володимир Кличко був другим. Поступався американцеві Флойду Мейвезеру-молодшому. Нещодавно Василь Ломаченко повторив досягнення Кличка-молодшого. А тепер і перевершив його.

Повністю рейтинг P4P за версією "The Ring":

1. Василь Ломаченко, Україна;

2. Теренс Кроуфорд, США;

3. Сауль Альварес, Мексика;

4. Геннадій Головкін, Казахстан;

5. Олександр Усик, Україна;

6. Майки Гарсія, США;

7. Наоя Іноуе, Японія;

8. Срісакет Сор Рунгвісаі, Таїланд;

9. Еррол Спенс-молодший, США;

10. Донні Ньетес, Філіппіни.