Напевно бій року

Крім впевненості в тому, що жоден із суперників українця Олександра Усика не вірив у свою перемогу над ним, британський важкоатлет Тоні Беллью розповів про свій візит в Україну багато років тому, а також зазначив, що в рингу він не буде захоплюватися майстерністю Усика так, як він робить це в своїх інтерв'ю.

«Усик кращий (з важковаговиків) - на цей рахунок не може бути двох думок. Я точно знаю, що після того, як я поб'ю його 10 листопада, він ще стане чемпіоном світу в супертяжах. Я знаю це. Я просто мав можливість спостерігати за ним, за його роботою ще багато років тому, коли я приїжджав в Україну. Ми тоді спарингували з Усиком і з Кшиштофом Гловацький, а після спарингів брали участь в турнірі на призи братів Кличків.

Я захоплююся Усиком і завжди ним захоплювався, завжди був його фаном. Але 10 листопада всі зміниться - як хороший б він не був, я не збираюся з захопленням дивитися на нього в рингу, хапатися за голову і дозволяти проводити йому пятіударние комбінації. Я буду бити його всім, що у мене є. (Звертаючись до Усіку): Тобі доведеться прибити мене до настилу рингу, щоб перемогти! І ти на це здатний - я ж не дурень, щоб не розуміти цього. Але я не думаю, що тобі це вдасться зробити », - сказав Тоні Беллью.