Український боксер Олександр Усик, котрий готується до бою з Тоні Белью, не виключає можливості перейти з крузервейту у суперважкий дивізіон, де одним із його суперників може стати британець Ентоні Джошуа, котрий переміг іншого українського боксера – Володимира Кличка. Дшошуа пильно стежить за прогресом Усика і навіть роздає українцеві поради.

Ентоні Джошуа: б’ю потужно, Володя це відчув

«Наш дивізіон відрізняється від того, який був у часи Алі і Марчиано. В Усика є перспективи в суперважкій вазі, проте головне – все робити правильно. Раніше такі здоровані, як я, як Деонтей Уайлдер або ж, як Тайсон Ф'юрі виглядали незграбними. Але тепер все інакше. У нас відмінна координація, ми як і раніше можемо гарненько прикластися, ми – фізично міцні. Про це я і кажу. Усику необхідно рухатися послідовно, не перестрибувати сходинки. Він повинен спершу зрозуміти, які це відчуття, коли в тебе влучає дядько вагою 108-114 кг», – заявив Джошуа.

Олександр Усик

Британець похвалив технічний арсенал українського боксера, його величезний досвід в аматорському спорті і поєдинки серед професіоналів, але в той же час зауважив: «В супертяжах далеко на одній техніці не заїдеш. Тут важливо все. І перш за все, важлива твоя жага до перемоги. Якщо Усик зможе грамотно додати у вазі, то він може стати тут грізною силою. Було б цікаво поглянути на нього у надважкій вазі. Вважаю, що для нашого дивізіону Олександр стане добрим надбанням».

Техніка українського боксера зачарувала й президента промоутерської компанії «Matchroom Boxing» Едді Хірна, який, до того ж, є промоутером Ентоні Джошуа. Коментуючи ймовірний поєдинок Усик-Белью, Хірн зазначив: «Бій з Тоні Белью відбудеться на стадіоні, і квитки розійдуться дуже швидко. Ім’я Тоні зараз є знаковим для глядачів. Усик – це величезне ім.’я в боксі, але ми повинні показати звичайним фанам, наскільки він хороший. Це не важко зробити. В Олександра 15 професійних боїв, він абсолютний чемпіон, у нього блискуча любительська кар’єра, він переміг Джо Джойса в любителях, він олімпійський чемпіон, чемпіон світу. Він зробив усе – він геній».

Едді Хірн: генії, де ви?

У випадку перемоги українця над Тоні, Хірн готовий розпочати переговори про підготовку бою Усик-Джошуа. Але поки що таке видовище (а такий бій не мав би бути нудним) лише у планах.